LOGO-HASICUM-CLIPART.png

Staniční aplikace Hasičům.CZ 

Jedná se o desktopovou aplikaci, která se používá na požární stanici a běží na PC s Windows 10, nebo 11. Tuto aplikaci je možné nainstalovat na více PC současně a nabízíme ji ve dvou variantách. Výběr je na Vás.

Vaše jednotka dobrovolných hasičů získá za jednu cenu svolávací systémmobilní aplikaci a staniční aplikaci.

start21.png

Tato varianta je určena pro menší jednotky JPO V, které nemají tolik výjezdů. Dostanete tak staniční aplikaci, která obsahuje základní funkce. K dispozici jsou samozřejmě
i mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety. Jedná se
o základ systému, který je orientovaný především
na svolávací systém se základní informační podporou.

1500Kč/rok

Chci se dozvědět víc

top21.png

Tato varianta obsahuje kompletní balík aplikací včetně pokročilých funkcí a je určena pro jednotky v kategorii JPO 2 a 3. Díky své cenové dostupnosti však nachází uplatnění čím dál častěji i u jednotek s menším počtem výjezdů.
V této variantě získáte maximální nabízenou podporu se staniční aplikací, která umí ovládat různé technologie na Vaší stanici.

3600Kč/rok

Chci se dozvědět víc

Co naše aplikace umí?

Staniční aplikace přijme událost pomocí datového rozhraní na základě podepsané smlouvy s HZS daného kraje. Aplikace je rozdělena do několika rámů, které lze v nastavení editovat, nebo přetažením měnit jejich velikost. V levém rámu se zobrazí seznam potvrzení účasti. V dalším rámu se zobrazí údaje o události formou šablony příkazu k výjezdu (PKV) a v dalším pak mapa události s vyznačením pozice události v mapě a pozice dané požární stanice. Pod tímto rámem se zobrazí obrázky techniky, která je vysílána operačním střediskem k události.  Dojde ke zvukovému oznámení události pomocí reproduktorů a v případě varianty TOP21 k opakovanému čtení údajů z PKV do reproduktorů dle nastaveného počtu opakování, takže při převlékání stále slyšíte co se stalo a o jakou událost se jedná. Automaticky se tiskne PKV včetně podrobné a poziční mapy. Je možné nastavit tisk pro každou techniku, která je určená v PKV. K dispozici je i manuální dotisk a zastavení čtení pomocí přídavné tlačítkové klávesnice, nebo přes ovládací prvky v aplikaci.

Staniční aplikaci je možné variabilně nastavovat a k dispozici máte obrovskou škálu možností konfigurace, takže si snadno aplikaci přizpůsobíte svým individuálním potřebám.

V nastavení můžete např. nastavit automatické odeslání GPS souřadnice do SMS navigace, ovládání spínacího modulu pro AOT, vzdálené ovládání spínacího modulu přes SMS, odpočet dle typu JPO, zobrazení techniky určené pro výjezd, zobrazení potvrzení účasti, ruční vyhlášení poplachu rozesláním SMS zpráv členům jednotky. Je možné využít také víc výstupů na externí monitory a na každý monitor nastavit zobrazení různých pohledů, např. infopanel techniky, nebo mapu, nebo seznam potvrzených účastí.

Aplikace se neustále vyvíjí a obsahuje plno dalších funkcí a variabilních nastavení, které se vaší jednotce určitě budou hodit. 


Zdroj dynamické sekce: Videa (Rubrika)

Co budete potřebovat?


Pro provoz našeho softwaru nepotřebujete nic zvláštního. Software nemá žádné přehnané nároky na výkon PC. Hardwarové vybavení si můžete dodat sami, nebo ho po schválení zaslané cenové nabídky dodáme my. Není podmínkou komplexní dodávka. Aplikaci Vám nainstalujeme ZDARMA po dohodě, prostřednictvím vzdálené podpory.

Vy se o nic nemusíte starat. Pokud máte vhodný počítač, na kterém byste chtěli naši aplikaci Hasičům.CZ vyzkoušet, tak si objednejte bezplatné vyzkoušení aplikace.


 • PC s Windows 10, nebo 11 (s minimální konfigurací procesoru potřebnou pro běžné kancelářské práce)
 • 8GB RAM (min. 4GB RAM)
 • Jednu z variant Start 21, nebo Top 21
 • Volné místo na disku alespoň 10GB
 • Laserovou tiskárnu (s možností deaktivace úsporného režimu – úplného vypnutí), nejlépe s oboustranným tiskem a síťovým rozhraním
 • LCD monitor (není podmínkou), doporučujeme 32" (případně další rozšiřující monitor)
 • UPS záložní zdroj (není podmínkou – jen doporučením)
 • REPRO 40W (dle velikosti ozvučených prostor, případně zesilovač pro 100V rozvod)
 • Internet na stanici - doporučujeme připojení PC přes LAN a ne Wifi
 • Nastavení automatické akce na Vašem operačním středisku.

Instalace a dodání hardwaru

 • Kompletní dodávka na klíč vč. instalace a dopravy na požární stanici bez AOT (automatizovaného ovládání technologií) Základní instalace a konfigurace včetně vysvětlení a zaškolení. Veškeré hardwarové vybavení dodáme včetně instalace dodáme na klíč na základě objednávky. Předpokládaná cena instalace 1500Kč bez dopravy, kde účtujeme 8Kč/km. Před instalací vyžadujeme přípojku 230V a internetu v místě, kde se bude hardware instalovat.

 • Kompletní dodávka na klíč vč. pokročilé instalace a dopravy na požární stanici včetně AOT (automatizovaného ovládání technologií) Zajistíme kompletní pokročilou instalaci včetně AoT a konfiguraci. Dále pak vysvětlení a zaškolení. Veškeré hardwarové vybavení s pokročilou instalací dodáme na klíč na základě objednávky. Za dopravu účtujeme 8Kč/km

 • Kompletní dodávka přepravní společností s předinstalací zdarma   
  Zajistíme vzdálenou instalaci a konfiguraci včetně vysvětlení a zaškolení ZDARMA. Veškeré hardwarové vybavení dodáme prostřednictvím přepravní společnosti na základě objednávky. Cena zásilky 199Kč.

 • Částečná dodávka (dle individuálních požadavků, upřesněte v doplňujícíh informacích formuláře) 

Pokud bude mít v průběhu roční licence Vaše jednotka méně jak 2 výjezdy, získáte na další rok licenci ve stejné variantě ZDARMA.

Nárok na slevu nehlídáme. Přihlaste se o ni prosím vyplněním následujícího jednoduchého formuláře. Děkujeme za pochopení. 

Chci uplatnit slevu na další rok