LOGO-HASICUM-CLIPART.png

Podpora a soubory
ke stažení

Potřebujete pomoc s instalací, nebo nastavením našich produktů? Zde najdete vše potřebné.

Soubory ke stažení

Zdroj dynamické sekce: Dokumenty (Složka)

Vzdálená instalace a konfigurace staniční aplikace Hasičům.CZ

Stáhněte si a na svůj PC nainstalujte aplikaci vzdálené podpory. K dispozici je i portable aplikace bez nutnosti instalace.

Následně si pak připravte "Vaše ID" a "heslo", na které se Vás budeme ptát.

Instalace aplikace pro vzdálenou podporu Portable aplikace pro vzdálenou podporu

Příklad využití SMS / AMDS

SMS a AMDS není nutné využívat, pokud jednotce chodí svolávací SMS, nebo AMDS upozornění z operačního střediska HZS ČR daného kraje. SMS a AMDS můžete také využít pro vlastní svolání příslušníků z mobilní aplikace, nebo vyhlášení poplachu velitelem zavoláním na číslo našeho telefonního automatu.

Ve variantě Start21

má jednotka k dispozici volný kredit 300 sms, který je platný 12měsíců a po uplynutí tohoto období dojde k nulování nevyčerpaného kreditu. V případě přečerpání kreditu je možnost si kredit dobít kdykoliv. Kredit se čerpá na SMS a AMDS volání, které odchází členům jednotky.

Varianta Top21

neobsahuje žádný volný kredit a je potřeba si v případě potřeby kredit dobít. V takovém případě je kredit platný po celou dobu využívání aplikace Hasičům.CZ.

Co se stane když dojde kredit?

Nestane se nic, sms a AMDS dále fungují a kredit je možné čerpat do záporných hodnot s tím, že si kredit v nejbližší době dobijete.

Příklad využití desktopové aplikace

Jak u varianty Start21, tak u varianty Top21 je k dispozici desktopová aplikace, která se liší pouze obsaženými moduly dané varianty. Aplikace je prioritně určena pro umístění na požární stanici, ale je možné instalovat i na více počítačích. Tato aplikace je neodmyslitelným pomocníkem při každém výjezdu jednotky.

Příklad využití mobilní aplikace

Jak u varianty Start21, tak u varianty Top21 je k dispozici mobilní aplikace pro všechny členy jednotky (nebo osoby krizového řízení), která je v provedení Android a iOS. Aplikace přijme událost buď z operačního střediska, nebo z našeho rozhraní. V aplikaci se zobrazují přijaté události s akustickým upozorněním. Dále pak slouží k potvrzování účasti jednotlivých příslušníků, aby měl velitel a operační středisko přehled, zda je jednotka schopná výjezdu. Obsahuje rovněž funkci pro spuštění navigace na místo přijaté události.

Příklad využití aplikace v tabletech a iPhonech

Jak u varianty Start21, tak u varianty Top21 je k dispozici mobilní aplikace, která je v provedení Android a iOS. V aplikaci je funkce pro spuštění navigace na místo přijaté události.

Příklad využití desktopové aplikace na více PC

Např. obec Svatobořice-Mistřín má dvě hasičské stanice, které mají společné výjezdy. V takovém případě se nainstaluje náš software Hasičům.CZ na obou stanicích a platí pouze za jednu licenci